Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    Fúúú, ez most itt nagyon félre lett kötve a fejekben...

    Sok olyat olvastam most, amire inkább nem reagálnék. Két rohadtul egyszerű dolog van amit autópályán be kellene tartani:
    1. Húzódj ki! (a kulcsszó: empátia) Nem, nem igazán érdekel a kifogásláda tartalma, ez a szabály... (itt említeném meg hogy germániában tudok 210km/h-val a 4 sávból a jobb szélsőben menni, nem szokott beszakadni az útpálya és időjárási ciklon vagy feketelyuk sem szokott beszippantani, ugyanez itthon megy 150 km/h-val :DDD )
    2. Ha jönnek a belsőben nálad gyorsabban maradsz a valagadon, amíg el nem megy. (a kulcsszó: türelem)

    na ez a kettő veszett ki már évek óta az emberekből, és nem csak az utakon, ezért ilyen mindenki... (ha neki szabad akkor nekem is)

    +1: ha már kijöttél előzni nyomjad neki a lemezig, köpök a fogyasztásodra, 130km/h a megengedett (lehet felette érkezem bőven, de te meg nem vagy rendőr) ha nem villogok hanem türelmesen normális távolságból követlek, akkor tisztelj meg azzal hogy legalább ezt a tempót eléred...

    Ami lényeg: Akik ezekből a különböző nézőpontokból és véleményekből tanulnának is valamit azok nem járnak ide olvasgatni. ;)
    És ezzel lezártnak tekintem ezt a témát részemről. :R

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák