Új hozzászólás Aktív témák

  • szpeti40

    addikt

    Sziasztok!

    Hosszú keresgélés után megtaláltam a megfelelő Swiftet és ha minden jól megy az enyém is lesz, első autó :D
    2007-ben vette egy bácsi, azóta az Ővé volt, sajnos idén meghalt, így a család eladja, így került képbe nálam. 86ezer km van benne, én leszek majd a második tulaja, GLX CD AC felszereltség. Sajnos a 2 lökősön látszik, hogy idős ember vezette, néha felakadt vele, ez látszik is alul, de amúgy jól néz ki az autó, végig garázsban volt, ez látszik a fényszórókon is, csillognak, nincsenek lemattulva. Télen a mama, ha retkes volt az autó a kerti slaggal leverette, nem ette a só, alá is néztünk, nem rohad.
    A csomagtartóban kell majd cserélni a betétet (amit felhajtva, alatta ott a pótkerék, nem tudom mi a neve), mert volt hogy takarmányt vittek benne és gondolom szétnyomta, majd bontóban szétnézünk.

    Első dolog lesz majd a szűrők és motorolaj/váltóolaj/fékfolyadék/fagyálló cseréje, valamint téligumit még kell rá venni, mert az 2007-es, azzal nem merek menni :D

    Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

Új hozzászólás Aktív témák