Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Memmaao #54935 üzenetére

    ez a példány még a "no audio" előtti korszakból maradt náluk.... a sima GL-t így próbálták (nem mondom, hogy rossz példa) felpimpelni picit.... így lett benne még tolatókamera is és talán navi is

    nem rossz ötlet, de ez még nem az újabb árazású modellek sajnos....

    lehetséges, hogy ha ezt az érát követné minden kereskedő és aki pl. pont GL-t nézegetett na az ezzel a csomaggal tök jól járna.... így legalább van a beépítésre is gari, a fejegységre is gari, szóval ez mondjuk nem rossz példa, mondom ezt úgy, hogy ugye pont ezekkel a frankó vargáékkal szívtuk meg az új autónk vásárlását :)

    Amit most úgy ahogy tudni az az, hogy pl. amit én is lefoglalóztam X-es Swift és jönni fog dec. végén január közepén, na azokból 1db-ot foglalHATTAK a kereskedők max. a lehívási listából.... szóval a mostani szállítmányok között gyér lesz a helyzet sajnos. Ugye jönni fog az, hogy akinek van rá igénye (semmi általánosítás, de papi-maminak nem biztos, hogy fontos lesz a rádió stb.) azok szépen elviszik a készletes "normál" audios autókat, aztán szerintem lesz egy pár szállítmányozási negyedév amikor csak ilyenek fognak jönni, ami persze szomorú, de legalább valamennyire próbál minden kereskedés (akiknél érdeklődöm hónapról hónapra) tök normálisan tájékoztatni, hogy "jó lenne időben megrendelni ill. készletből választani" mert, hogy ez és ez lesz a szitu....
    Persze ott is voltak kétségek, valaki azt mondta hogy "nyugi" a kis modelleket álá Swift, Ignis nem érinti "csak" a nagyokat, de azóta ugye világossá vált számomra is, hogy a kicsiket is érinti sajnos.

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák