Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz AMD Power #47823 üzenetére

    Én nyugodt vagyok, csak látom kezdesz megcsömörleni ettől már, a linket azért nyisd meg, mert ez meg érne nekem 1 órát az életemből... ha annó ilyen szép és rendezett múltú mazda 6-okat néztem volna... most nem lennék itt. ;]

    @dnelb: Most úgy vettem ki a szavaiból hogy inkább arra tendál, az M13A-t úgyfest elengedte, ami nem is baj, az 1,5 kicsit "harapósabb". A fogyasztás leginkább genetika és vérmérséklet kérdése is, hogy tudod e tűrtőztetni magadat bizonyos szitukban...
    Amikor már jó ideje nagypapásan crúzolok, akkor szokott a bal 2-ből jönni a hang (3 éves fiam gyerekülésben): "Apu, rúgjuk már..." :DDD mégsem mondhatom neki h "nem, apu sóherkedik a benzinnel..." :D naná hogy elforgatom 4ezerig. ;]

    @tboldi: Igazából nem lepődtem meg, a gyári adat 6,9L/100km a városi fogyasztásra, hogy csak 1 litert tévedtek... van ilyen. ;] Az az 1L difi valószínűleg abból adódik össze, hogy:
    1. nem vagyok ideális súlyú pilóta (aputest)
    2. a csomagtartó tartalma (szerintem 50-100kg pluszban tuti van benne ;] )
    3. E10
    4. klíma ON
    5. SS OFF
    6. indulás előtti melegítés+turbó hűtés érkezéskor
    7. a váltási ajánlásokat én be nem tartom (2000-nél kéri a következő fokozatot... csak ez nem dízel :W )

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák