Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Napfénysüti #47569 üzenetére

    Ez így van, cserébe tedd egymás mellé a kettőt meg tegyél egymás mellé 4-es polot meg egy 7-eset... az még többet ugrott arányaiban ár és nézd meg azt is hogy a kicsi swift akkor mivel volt kevesebb a polohoz képest felszereltségben és a mostani mivel kevesebb az újhoz képest. Vagy mondjuk egy corsához képest mit tud és mégis a corsa árcédulája...
    Félköbméter habosított műanyag meg néhány plusz patent és csavar? És ezért fizetnek emberek milliókkal többet... "mert az nem zörög", nem az majd az olajat fogja enni... ;] vagy nézd meg a tulaj arcát amikor elhangzik a rettegett szó a szerelő szájából: "nagyszervíz, turbógenerál, kettőstömegű és injektor csere" ott fogja hagyni bizományi értkesítésre, mert ezt jobb helyeken gazdasági totálkárnak hívják. :P

    A két kezünket összetehetjük, mert én 2001-ben a corollát 4,3M-ért vettem, és akkor a mostani fizum harmadát sem kerestem... úgyhogy ne mondja nekem senki h rosszabbul él mint 20 éve, mert ez hazugság. Ha nem hybrid legújabb corollát veszek 5,5-6M-ért kapok elfekvő full fapadot abból is, de 3szor annyi a fizum... szerintem itt nem a zsemle lett kisebb... de no offense. :R

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák