Új hozzászólás Aktív témák

  • Danex

    addikt

    válasz benczeb #29425 üzenetére

    Pályán nagyon nem használtam, de a szabályos sebességig normálisan húz, 100-nál forog kereken 2000-ret a motor a többit már könnyű számolni.

    Menetzaj elnyomja a motor hangját, oldalszélre viszont már csak a kialakítás miatt is érzékenyebb.

    Pályás fogyasztásról csak 1-2 rövidebb utam van, ott is jelentősebb szembe szélnél, 140 tempomat 6L körüli fogyasztás volt.

    Kicsi falu, kicsi főút, kicsi város 5.1-5.2 most az átlagom, de most fogom majd megnézni a valós nem kompjuteres fogyasztást.

    A-ból B-re szerintem megfelelő, élhető autó, de ha pályán akarod használni akkor lehet nem suzuki kéne, legalábbis a Jetta után erős visszalépés volt a menetzaj tekintetében ami főleg pályánál már előjön.

    Rezonancia megvan, ez gondolom a 3 henger sajátossága, de nem úgy kell elképzelni mint ha egy mosógépen ülnél :N plusz amúgy is menni kell vele, akkor meg szinte hallani se lehet a motort.

    Tojáson vezetve, nagy követési távolsággal és szép kigurulásokkal 4 hez közelebb lehet a fogyasztása az ilyen falu,főutas helyeken.

Új hozzászólás Aktív témák