Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Motion_Blur #27723 üzenetére

    Nem csúnya annak szerintem az eleje de igen ez eléggé szubjektív.

    Cikkre visszatérve ilyen az mikor valaki tud és nem csak úgy csinál mintha tudni. :D Nem fényezem a suzit de azért látni a gombóc swiftek árán állapotán, (motor,műszaki-esztétika,etc),hogy nem egy napra tervezték és egy jó autót terveztek.. Úgy néz ki jövőhét fele hozom el én is a suzkát mondjuk ez még a régi, de átmenetileg perfekt lesz.. 2001-es.. Ezután lehet egy ignis lesz vagy gc ac gombóc swift. .......

    Pár napig vezettem muter automata 1.5 gs-ét... Hűűű... Ilyen kis dodgemek után azért meglepődtem az fix pár kickdownnál. :D Pályán is, meg városban is mikor lehetett néha racsingolni... Általában nem tudom miért, de mindig a 3as triók találják be a suzisokat gondolok itt az exprémiumokra.. :D De valamiért mindig idegesek mikor nem úgy sül el a dolog ahogy szeretnék. :D Jó kis autó volt... Bár jópár ezret 60km-en ki is pocsoltam.. Azt hittem régi swift jövök a xi be már lassan beérek, erre fel megáll a suzka alattam. :D Pedig még E betút sem érte csak a tetejét.. Az volt a szerencsém betudtam még gurulni, a kútra és 200m-t elgurult az ótómata ami nem annyira jó de nem tudtam mit csinálni.. Azt hittem 3 ezer elég lesz 60-80km-re.. rosszul hittem... :DDD

    Visszatérve ártartásról suzzki fikázó emberke magyaráz nekem h látott a jófogáson 600ért ugyanilyen felszeltségűt mint anyámé 600e ft ért :O :C Mondom gratulálok, és mondom bontásra ítélt volt, vagy a motor nem volt benne? "áhhhhh az tökéletes volt ,minden rendben volt vele. :D " Mondom eltudom képzelnimivel 1.5 gs aut swifteket még kereskedők is 900 környékén veszik be... Na de nem veszem komolyan az ember mert van egy kemény 8decis matíza, de azon amit eltudsz képzelni minden sz@r.... Kezdődő hengerfej, lyukas kipufogó, tropa futómű, 50fölé nem lehet menni mert szétrázza a kormányt, szálszakadt gumik, rohadt kasztni , kopog minden.. És akkor ez szeretett volna oktatni. :D Mondom ha 600ért találsz ilyen suzit hozz belőle 2őt és azonnal vevő vagyok rá. :)

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák