Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandus99

    őstag

    Kérdeznek hozzaertoktol.

    Adoitt 1 SX4 nincs meg 2 eves.
    5-6 honapos koraban vettem eszre, hogy az egyik kulcs taviranyitoja rendetlenkedik. Hiaba allok az auto mellet nyomogatom a gombot, de nem nyitja/zarja. Volt hogy 6-7. nyomasra erzekelte az auto.
    Visszamentem, hogy gond van vele, ujraprogramoztak, de semmi nem valtozott. Kozoltek elemet kell cserelni.
    Elemet megmertem, 3V felett volt a mert ertek, tehat tokeletes.
    Miutan tartalek kulcs volt, nagyon nem foglalkoztam vele.
    Ido utan a hasznalt kulcs is rakoncatlankodott. Megint visszamentem ahol leraztak azzal ismet, hogy elemet kell cserelni.
    Hat elemet csereltem. Valtozas semmi, ugyanugy neha mukodott, elsore jopar meterrol, emeletrol is erzekelte es volt hogy hiaba voltam mellette semmi.
    Mindenkozben az inditasgatlo resze tokeletesen mukodott, egyszer nem allt le a motor, hogy nem erzekelte volna.
    Ami miatt most itt vagyok. mostanra eljutottam oda, hogy abszolute nem hajlando a taviranyito mukodni egyikkel sem. Hiaba nyomom semmi. Kulcsot hasznalok szegyenszemre.
    Nehezen hiszem el, hogy mindket kulcs hibas lenne.... Lehetseges, hogy az autoban levo resszel lenne a gond?

    Lassan mennem kell megint szuzukihoz amugy is, akkor megint reklamalok, de jo lenne most mar papirt is irni rola, mert eddig meg egyszer nem keszult rola dokumentum, hogy ez a problema.

    Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Új hozzászólás Aktív témák