Új hozzászólás Aktív témák

  • negroo

    aktív tag

    válasz roberto211 #21546 üzenetére

    Rám húzta a kormányt direkt. Én ki tettem üresbe, de folyamatosan tólta rám az autóját. A 2 sávósból 3 sávra tágult és addig csináklta míg úgy gondolta, hogy így kivédi a betét lapott. Viszont a zsaru tök flegma volt és látszott rajta a leszarom tabéetta hatásait is. Ebben az országban bármit lehet tenni következmény nélkül. Az ellen fél is azt mondta, hogy én toltam rá! Igen igen, de hogyan nem tört össze az eleje. Utána mikor szét szedték a kocsit 2 kicsi horzsolás tükör törés, de mondom józan paraszti ésszel, hogy ha kereket szeretnék centirozni akkor hogy a túróba nem tört össze a kocsim? MEg fizika is lehet ha belé száguldozok nem ennyire fog látszodni a dolog és mutattam a másuk oldalt is vannak olyan picike horzsolűsok. Szóval mi támmassza alá a kedves gyilkos bácsinak az Ő állítását. Meg tükörkapot minden ütést, mert az oldalajól behorpadt. Így még én jobban is kijöttem, mert most van szervízben 7000ft meg ért az ipsének, de hogy nem veszik el az ilyen ember jogsíját hihetetlen. HA csak nekem jön direkt és meg áll tök egyértelmű lett volna nekem, de úgy állt meg, hogy én lógtam az Ő sávjában. Erre ezt mondtam, hogy az az én sávom volt. 1km keresztúl tolt és ha fékezek tovább ütöm a kocsit.

Új hozzászólás Aktív témák