Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz negroo #21547 üzenetére

    Ja.. Hát ilyen a Főváros... Rendőr előtt, azért párszor szájbarúgtam volna a gyökeret... Veszéleyes is lehetett volna(vagyis az volt de lehetett volna baj is )...

    Végül adott betétlapot vagy hogy csinálják most meg?

    Amúgy velem is szokott ilyen nap mint nap előfordulni ha városba megyek, 2 dolgott szoktam tenni ha látom előre a szitut... Vagy vissza kettő és padló h mielőtt próbálna beszorítani elmenjek onnét (pld buszosok,kamionosok,furgonosok előtt) legtöbbnyire ezt szoktam alkalmazni... Vagy időben fék és megelőzöm.. Ha utána is csinálja pirosnál kiszállok és megrugdosom. :D :D De ez csak ritka esetben nagyon..

    Bármit azért nem lehet tenni lásd balesetem is.. Jóformán egy kiguruló öreg b corsás g*ci miatt törtem össze magam de szabály szerint én voltam a hibás ezért én szívtam miatta..

    Tegnap előtt mondjuk majdnem én szívtam meg, szintén "kikerülés" miatt majdnem oldalba vert ilyen peugeot boxer, dudáltam mint állat, eljöttem, utána meg szakítják a dízelt h utolérjenek a boxerrel, azt kiordítanak belőle vagy 6 an.. Huhhh bazze mondom magamba kicsit rossz az arány 6 vs 1 . :D Aztán jöttek, végül jobbnak láttam ,hogy elpadlóztam onnét.. Elcikáztam jobbra balra, a platóssal meg nem bírt követni.. :) Így megúsztam..

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák