Új hozzászólás Aktív témák

  • meroly

    veterán

    válasz AMD Power #13386 üzenetére

    Helyes, érdemes megfontolni, de jó úton jársz, ezekkel a kocsikkal nem lehet megszívni annyira, én is ezért döntöttem e mellett. Fiatalon és naivan nem számítottak ezek a dolgok. Fasza kocsit akartunk, bele is mentünk 23 évesen egy 2,2 millás fél éve clio-ba, hát nem mondom hogy megszívtuk mert jó a kocsi, de nem érte meg az árát nyilván. Előtte ugyanilyen swiftünk volt, amit após vett át, azóta is vígan muzsikál nála és fog is még vagy 10 évig ahogy nézem, igen jó állapotban van.
    Kocsit hitelre soha többet. Mondjuk gyereket nem szívesen vinném én se hosszú távra a suzukival megmondom őszintén, bár elég sok km van már a lábamban, de a baj általában úgyse önhibájából adódik az embernek, viszont a biztonságérzet nulla, se abs se légzsák, azért ütközésnél elég nagy a kockázata hogy egy másik kocsiban túlélte volna az ember. Én ezt most csak városi rohangálásra használom, arra meg tökéletes. 50-nél is meg lehet halni persze ha a kamion szintén 50-el jön szembe, de ennyi erővel az utcára se menjen ki az ember mert ráesik egy meteor, nem? :D

    Impossible is nothing

Új hozzászólás Aktív témák