Új hozzászólás Aktív témák

  • Den

    veterán

    válasz Integra #925 üzenetére

    nyugi, nyugi, lazíts... tékit ízi, nem illik ez az izgalom egy ilyen nyugis szombat délutánhoz... :) nagy levegő, ellazul, úgy szépen... vörös köd fellszáll, hsz-t újraolvas...

    Nem kell pánikba esni, nem bántotta senki a szent fétised :) Mint divotnak is mondtam csak egy kicsit élcelődtemm a fanatizmusodon, amúgy csípem a hondákat, az s2000 az egyik kedvenc sportkocsim, az egyik legjobb dugattyús motor pörög benne amit valaha autóba építettek.

    általánosságban a japán kocsikat is szeretem, jóminőségű nehézipari termékek, megbízhatóak, mindent tudnak amit kell, cserébe nincs egyéniségük és rika kivétel amelyiknek stílusa van.

    ezzel szemben a franciák autókat gyártanak, nem szimplán gördülő gépeket, műszakilag talán nem minden részletükben annyira kifinomultak mint a japán verdák, cserében van egyéniségük (kivételek itt is vannak persze) szerethetőek, és nagyon kényelmesek, sok érdekes részlettel.

    De én nem preferálom egy ország autóit sem, sőtt márka sznob sem vagyok. én modeleket kedvelek konkrét dolgokmiatt nem azért mert xy helyen xy cég gyártja. (az istencsászár nálam egyébként egy japán gép, a mazda rx8 ;) )

    Ez a ''fostalicska váltó'' úgylátom az üveghangig pörgetős sztrítracsing csávók mitosz világában visszatérő motívum

    Nézzem meg az eladási statisztikákat? (kár hogy nincs sírok a röhögéstől szmájli) évek óta a szuzuki vezeti... akor most az az űber kocsi? :)

    www.simson4t.hu

Új hozzászólás Aktív témák