Új hozzászólás Aktív témák

  • Teszla_

    senior tag

    Sziasztok!

    2002-es Swift 1.0 Glx-ünk van, és kérdeznék pár dolgot, hátha tudtok mondani valami okosat.

    Mitől rezegnek az első ajtó ablakai? Ezt már régóta csinálja, egyszer a jobb oldali be is billent előre. Márkaszervízben megcsinálták, egy darabig nem volt hangja, aztán megint csinálta ugyanúgy mindkettő.

    Amikor átmegyek pl egy fekvőrendőrön, az első lengéscsillapítók szuszognak, a hátsóknak viszont semmi hangjuk. Engem zavar az a szuszogás, de gondolom az a normális, mert a hátulja 1-cm-rel lentebb van ülve, mint az első. Ebből lehet arra következtetni, hogy cserés lesz hátul a lengéscsillapító? Novemberben kell műszakira vinni és jobb tudni mire számíthatunk.

    Ezen kívül csak pár apró "gond" van az autóval. Bal hátsó ajtót nem nyitja a kp zár, bal első ajtót ha kinyitom, nem kapcsol fel a belső világítás (csak a jobb első ajtónál).

    A hátsó ablak körüli gumit mivel lehet visszaragasztani? Mert egy pár centit fel van válva.
    Első ablaktörlőkre milyen gumit ajánlotok?
    Kerekeket mennyire szoktátok felfújni? Most Kléber gumi van rajta, ha ez számít.

    Sorry a sok kérdésért és előre is köszi a válaszokat :)

    Ui: a benzinmutató mennyire pontos másoknak? Mert hiába 40 literes én még 30-nál többet nem tudtam beletenni. És ha az E betű alatt van a mutató, akkor még kb mennyi benzin van benne?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák