Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz eami #64322 üzenetére

    :R
    Nem nekem kell leírni.
    Gyöször: Nem kapcsolom ki a mobilnetet, mert automatikusan átvált internet kapcsolattal rendelkező Wi-Fi-re.
    Azt kapcsolom ki, hogy akkor is keressen Wi-Fi hálózatot, ha a hálózat gyenge. Igy nem keresi a Suzu kapcsolódását és a mobil netet sem használja, amíg a bivaly erős otthoni WiFI-n van.
    Ezáltal, nincs folyamatos Wi-Fi keresés sem. Ha egyből nem találja az ismert hálózatot, nem pásztázza végig a napot.
    A kamera sem gond. Fentebb írtam már, hogy nekem Mio818 van, ami szintén tud Wi-Fi és Bluetooth csatlakozást. Itt viszont, ki van véve az automatikus csatlakozás, de ha használom vele a Wi-Fi-t, akkor is van mobilinternet. Csatlakozáskor jön egy felugró ablak, hogy nincs internet. Folytatás az aktuális hálózaton vagy mobil internet használata.
    Itt a mobilinternetre nyomsz, nem lesz többször megkérdezve. A kamera Wi-Fi -nél, mindig a mobilnet fog menni. Ha olyan a kamerád, már tudod is frissíteni.
    Xiominál pár dolog viszont fontos.
    Ez lehet a Samunál is így van.
    A Carsifi alkalmazás nem záródhat be, vagyis védetté kell tenni. Ez szokott kelleni pl. az okosóra alkalmazásoknál is.
    2. A fejlesztő beállításoknál, be kell kapcsolni a mobilnet mindig aktív kapcsolót.( nem kell félni, ha van internetet adó Wi-Fi, akkor azt használja.)
    Ha esetleg Carsifi mellet döntesz, nagyon jól le van írva, telefon specifikusan is a beállítás.
    Holnap reggel, direkt az említett Szentmihályi út és régi Fóti út kereszteződés felé, fogok melóba menni, mert nem birok 12-ig várni. Kicsit kerülő, de az 1dl benzin pluszon, nem fogok kiakadni.
    Majd megírom, a jelenséget. Szándékosan lassan megyek majd, hogy minden zavaró jelet befogjon a Suzu.

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák