Új hozzászólás Aktív témák

  • ett

    aktív tag

    válasz csigi #6000 üzenetére

    És mi lenne ha leszednéd a kárpitot és úgy mennél egy kört vele? Esetleg nem te vezetnél közben, akkor könnyebb kideríteni, hogy mi hol cicereg.
    Más: Tudom hülyén fog hangzani de azért megkérdezem. Nincs kedve valakinek elcserélni velem az illumi cancel kapcsolóját? :DDD Csak a ráncfelvarrott előtti modellekben világított, tehát ilyen érdekelne. Utána kiiktatták a világítást benne, merthogy a kormánytól úgysem látszik. Én viszont szeretem ha minden kapcsoló világít. Megkérdeztem spare-n is, vittem az alkatrész számát, de már nem árulnak világítósat, csak a simát, rohadjanak meg.
    Ha van valaki, aki szívesen elcserélné, ne habozzon. :) Adok érte egy ugyanolyan prímát, csak nem világítósat.
    Azóta kicseréltem a lámpamagasság állító kapcsolót is, merthogy az sem világít, csak az új sx4-eken, amik még nincsenek forgalomban ha jól tudom. Még két vezetéket húznom kell oda, és akkor az is fényárban fog úszni.

    Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

Új hozzászólás Aktív témák