Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz DIEGO15 #52389 üzenetére

    Isteni, akkor ezzel sem lesz problémám. (K14C motoros Vitara :DDD ) Na ezért szeretem az ilyen fórumokat olvasgatni, mert így más "feltalálja helyettem a kereket"... :D
    Remélem lesz valaki olyan elvetemült hogy váltóolajat is cseréljen csápos és akna nélkül és akkor már majdnem lefedem a kövi 10 év összes karbantartását. :R

    Én szeretem látni mit csinálnak, mert én sem úgy nyúlok hozzá más cuccához mint a sajátomhoz. Nekem tetszik amikor egy szerelő azzal kezdi, hogy beterít egy fóliát az ülésre és mondjuk úgy hajol be a motortérbe hogy közben figyel nehogy megsértse a fényezést. Nem azért, mert ilyen kis sznob vagyok, hanem mert ez szerintem alap kellene hogy legyen. Mindig is allergiás voltam rá, amikor a szerelő a koszos szerszámosát bedobta az anyósülésre kezdésképpen... na az ilyenért én is szólok. Sajnos megtörtént hogy a 600SEL makulátlan bőrülésén landolt a koszos villáskulcs készlet, aztán nem győztek bocsánatot kérni... Gumisnál is volt már hogy szólnom kellett az INSIDE felirat miatt, de akkor még nem tette fel a felnire, csak betette a gépbe... hát igen, ilyen ha szezonban szereltetsz, fáradtak, hibázhatnak.

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák