Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom1939

    őstag

    Hát én többet nem panaszkodok a nyomásmérőre a gumikban... Hétvégén kb megmentette seggünk. Mentünk Nyíreggyházáról Siófokra (én + 3 gyerek). Gödöllői domb után (érdekes módon másik parás esetem is ott volt, több mint 10 éve ott folyt el az akkori stilóm hűtővíze) bejelzett hogy 1,7 a vezető oldalon a hátsó. Hmmm... Most kifejezetten jó volt hogy értéket is ad, mert 30 másodperc múlva 1,65-öt mutatott. Kifordultam Gödöllőre, Stop shop KFC mellett HM-nél mire megállok 1,3. Kiszállok hogy mi van, hallom ahogy sziszeg és látom a vasdarabot...

    Szadai gumiszolgálatot találtam, 45 percen belül javította. Teljesen pozitiv volt 12 ezer volt a válallási ár, 16 ezer azért lett mert szerintem valaki nagyon tróger munkát végzett pesten (ez a gumi már 0,1-et eresztett 2 havonta, elvittem és azt mondták semmit nem találtak rajta, ez a srác meg kiszúrta, kicsi csavar meg kivül alig látszik de akkor is, vagy nem nézte meg belülről vagy vak). Szóval megjavította a durva vasdarab és az eddig nem talált kis csavar okozta lyukat is.

    Érdekes 2 év alatt 3 csavar és vasdarab, és mind egy gumiban (i30-on 10,5 év alatt semmi defekt) .

Új hozzászólás Aktív témák