Új hozzászólás Aktív témák

  • villifog

    tag

    válasz Motion_Blur #39470 üzenetére

    Szerintem jobb lenne azért ott maradni (megvárni) az olajcserét. Az a 30 perc szerintem nem vészes. Múltkor telefonon kérdeztem (nem itt), mennyibe kerül az ECSTAR olaj, 4l-es nem volt, az 1l-est meg négyezerre mondták.
    Ha jól emlékszem 3,9 liter olaj kell bele második töltésre, első töltés 4,3 liter.
    Nem kérdeztétek meg, hogy lehet e vinni gyári olajat? Múltkor még 9500 volt, most ez is drágább lett. Szerintem nagyon valószínű, hogy hordós olajat kaptok, de én a flakonosban is csak akkor hiszek, ha előttem szedi le a légmentes fóliát. Múltkor rendeltünk 4db. 4literest, de 3db. nál is ingyenes a szállítás.
    Ha nem hordós olajat szeretnétek, megvenném a 4l olajat, és elvinném magammal, ha a gari miatt fontos a szervízben történt olajcsere. Akármennyire is " friss " a hordós olaj, nem tudod gyári e?
    Bár az is igaz, hogy pl: TESCO-s olaj is olaj, 1 évig az is elmuzsikál. Ráadásul olajszűrőben is van jobb és gyengébb is. Elkéritek a gyári szűrőt és gari idő után le tudjátok ti is cserélni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák