Új hozzászólás Aktív témák

  • Padre81

    csendes tag

    válasz xmad #34180 üzenetére

    A fényévekben nem vagyok biztos, de aláírom a vezetési élményt, meg az anyagminőséget. Igaz az autós vezetési élmény engem (már) nem annyira érdekel, van egy ezres SV-m, ha örömködni kell (jóidőben).

    ami az anyagminőséget illeti, 16.000 km-van a kocsiban, de nyekereg az ülés (igaz marha nagy vagyok, ezt nem rónám fel neki), illetve valami zörög elől a műszerfalnál, rossz úton, abból viszont sok van.

    Nem akarom a Fordot fikázni, de a munkahelyemen ilyen vadonatúj Focust kapott egy kolléga ennél komolyabb felszereltséggel, ami egy utcáról betévedt vevőnek hat millió lett volna (téli csomag, érintőkijelzős navi, meg mittomén), tényleg szép volt. De nem volt ennyiért ledes fényszóró pl. és 300 km után kigyulladt a check engine. Kiderült, hogy lambdaszondát meg még valamit kellett cserélni garanciában, de nem lepődtek meg a szervízben.

    Szerintem már ezek a Focusok sem olyan jók, mint pl. egy cimborám 2-es Focusa, ami 12 éves, és 200.000+ kilométer van benne, még mindig nagyon jó.

Új hozzászólás Aktív témák