Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Kornel #32717 üzenetére

    Én próbáltam 4 személlyel és alul jó volt, de fentl már nem volt olyan különbség, sőt, a motor is hangosabb volt abban az autóban, fogyasztás meg nem érdekel, az 1,6 sem fogyaszt sokat, szóval nem kell meggyőzni arról, hogy nekem mi a jó és S-Crosst nem vettem volna, mert nem csak én ülök benne és másnak a véleménye is számít, Vitara meg nincs 1.0T-vel. :D Baleno nem is volt terítéken, mert senkinek nem került a látókörébe.
    1,4T vel az ár mellett az volt a másik gondom, hogy nekem nagyon nem érte volna meg, 2-3 alkalommal használom 1 héten, nem munkaeszköz. Tudatos vásárlónak tartom magam és csak azt veszek amit ki is használok, ha nem is 100%-ban de 90%-ban igen.Ha 1.4T Vitarát vettem volna akkor meg sokkal nagyonn "pénzkidobás " lett volna, mint írtam, a sok autó közül amitket kiszemeltem (Skoda, Seat, Opel) végül az lett amit megvettem.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák