Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    Mielőtt elharapódzna a vita...

    Voltunk megnézni a Swiftet. Első blikkre van pár karcolás, de semmi komoly, rozsda nincs, mindene működik, futómű király, motor és váltó is kiváló. Dajcslandból hozták, a 70000 km is valósnak tűnik, már amennyire következtetni lehet a külső-belső állapotáról. Egy rövidke tesztkört is mehettem vele (rendszám nélkül :D), akkor sem találtam semmi kivetnivalót. Egyedül a féket éreztem egy kicsit puhának. Fog rendesen, azzal nincs gond, csak másabb a WagonR-hez képest. A nepper elég őszintének tűnt, nem hallgatott el semmi hibát. Mondta, hogy a bal oldala (ajtó és sárvédő) meg volt húzva valószínűleg egy oszlop által, de szépen ki lett javítva, egyáltalán nem feltűnő. Még nem döntöttük el, hogy megvesszük-e. Én megvenném, de apumé a végső döntés.

    Utána voltunk egy másik kereskedésben is, ott egy SX4-est és egy Ignis-t néztünk, előbbi már ránézésre is felejtős, utóbbinál meg túl sok a kérdőjel (35k van benne elvileg, de tök dzsuvás a motor; karcolások mindenhol; szőnyeg nélkül használták, ezért a legalsó szövet eléggé viselt; nincs szervizkönyv, elvileg az előző tulaj valamikor majd viszi; a rádió kódot kér, ami nincs meg...).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák