Új hozzászólás Aktív témák

  • meroly

    veterán

    Sziasztok!

    Némileg aggódom, így szeretném leírni mi történt és szakértői véleményt vagy akár hasonló tapasztalatot kérni rá, ha volt ilyen.
    Suzuki Swift 1999, 1.0

    1) Alapjárat ingadozott üzemi hőmérsékleten - EPG szelepcsere (persze motortisztítás és alapjárati motor csere után).

    2) Aztán a Csopaki emelkedőn lerepült az egyik gyertyáról a gyújtókábel, kis idő után visszaraktam, majd kiderült a gyertya se túl jó már, így kábelt, gyertyát is cseréltünk.

    3) Majd továbbra is hangos volt, alig ment, mint kiderült a kipufogó rossz, kicserélték. Hűtővíz is fogyott kb a min-max között volt félúton és lement min-re, feltöltöttük, azóta az nem mozdult.

    Most már tünet nincs, egyedül az talán hogy mintha kicsit erőlködne alapjáraton, vagy lehet én hallok már csak félre, nem tudom. Teljesítményre, és még fogyasztásra is rendben van, de mivel mindenhol azt írják a motor megölhetetlen, így furcsállom a dolgot, mintha nem olyan hangja lenne mint az események előtt.
    Hogy lehetne kideríteni, hogy rendben van-e vagy van még valami gondja?

    Nem nagyon értek hozzá egyébként, így ha valamit rosszul írtam vagy rosszul fogalmaztam, azért elnézést.
    Köszi előre is :R

    [ Szerkesztve ]

    Impossible is nothing

Új hozzászólás Aktív témák