Új hozzászólás Aktív témák

  • sedo

    tag

    válasz Lacass #11587 üzenetére

    Ez egy marha érdekes probléma amúgy, fura, hogy ennyire szó nélkül hagyták itt :) Én sajnos egyelőre nem tudok segíteni a megoldásban, de én is találkoztam már ezzel a jelenséggel. Az én autóm jelenleg is csinálja, igaz "csak" 1200-1300 körüli fordulaton pörög a motor amíg gurulok, akár üresben, akár sebességben (kinyomott kuplunggal természetesen, a motorféket nem tartom ennyire érdekes jelenségnek :P), és ugyan úgy visszaesik normálisra ha megállok 1-2 másodpercen belül. A sajátomon kívül egy másik swiftben is találkoztam már ezzel. Egyaránt 2001-es 1.3 Swift GC-k voltak.
    Olvasgattam már a témában, de egyelőre nem volt időm belemerülni, egy helyen egy bizonyos érzékelő cseréjét írták mint megoldás, épp csak azt nem, hogy pontosan melyikét :D

    Mindenesetre ha te vagy bárki tudja erre a megoldást, akkor én is megköszönöm, ha megosztja velünk :)

    Ui.: bár én nem vettem észre, hogy drasztikus lenne, de általában ezzel együtt értelemszerűen komoly fogyasztás emelkedést szoktak emlegetni, nyilván főleg városi használat esetén. Szóval már csak ezért is zavaró.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák