Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz Simulacrum #61138 üzenetére

    :R Nos, megmondom őszintén, kicsit izgulok. Egy biztos. Minden percét élvezni fogom. :D
    Ma mentem utoljára az Astrával melóba és meg is köszöntem neki, hogy éveken át kitartott mellettem. ( Ez megbolondult, beszél a kocsihoz. ) Szoktam. ;] Kicsit sajnálom is, de meg van az unokája és az élet megy tovább. Azért tízen évek alatt hozzám nőt. Holnap 14:00-tól az űrhajót szokni kell, ( kollégáim hasonlították össze a 30-éves astrával). Hát ha a műszarfalat nézzük, van is különbség. Most megyek, mert kipihentnek kell lenni holnap. Az a típusú ember vagyok, aki, nem minden nap vesz át, 5km-es autót. ( A munka más, ott volt már többször. ) :B Január 10-e szerződés és előleg. Első forgalomba helyezés 2022.08.02. Első vezetés és tankolás 2022.08.04. Gyártás időpontja: 2022.05.24. 206 nap. 6.81-hónap és egy áremelés 380.000 Ft. Ez a mérleg . Autóra átutalva: 5.960.000Ft átírás és forgalomba helyezés, illetékkel együtt. 139.000Ft.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák