Új hozzászólás Aktív témák

  • ett

    aktív tag

    válasz csigi #6080 üzenetére

    Ezek a japó motorok imádják a pörgetést, néha meg kell küldeni a gépet. Amikor rám jön az autó karbantartás :), akkor odalépek neki minden fokozatban 6000-6500-ig. Hadd szóljon! :D
    Akkor vehető legjobban észre, amikor megyek innen haza Debrecenbe. Autópályára rá és végig 140-el óra szerint, ami kb. 130 ténylegesen. Utána érezhetően jobban megy a gép.
    Mennyi volt a szerviz? Nekem most kell menni 15000 km-esre vagyis az egy évesre. Mondták, hogy 14000 gm olajjal. Na köszönöm, olyan fost nem kérek a gépbe. De lehet ám castrollal is kérni mondja nekem a nőci. Az már jobb, és akkor veszi elő a papírt, nézi az árát. Na itt dobtam egy hátast. 3175 literje. Vagyis 12700 a 4 liter. És akkor 23000 a szerviz. Na ekkor hagytam ott őket és szépen megvettem itthon ugyanazt a castrolt 8500-ért, és a szűrőket meg a suzukialkatreszek.hu-ról. Így vagyok 15000 forintnál és nem gm olajjal. A melót meg elvégzem én. A pecsétet meg megoldom.

    [ Szerkesztve ]

    Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

Új hozzászólás Aktív témák