Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz xmad #58589 üzenetére

    A kedvedért kiszedtem mindent.
    A dobfék és tárcsafék különbséget, lefelé a Mátrából, Pesten, 150fék/óra igenis érezni fogom, pláne 35°C-ban.
    Ha túlmelegszik a dobfék, dobhatom a kukába a fékerejét.
    Vezettem már ugyanolyan típusban, hátsó dob és hátsó tárcsával. Nem ugyanolyan a megállás, ( fékezési mechanizmus ) a kettőnél. Ezért is kell nekem hátulra tárcsa. Lehet hamarabb kopik el, jobban szennyeződik, de karban lehet tartani. Melóban van féktárcsatisztító bőven.

    A többit, csak a te kedvedért.
    Amikor beállítom az ülésemet a lábam méretéhez, a kormány messze van. Ezért a teleszkópikusan állítható kormány, nekem nagyon kell. Egyszerűen király megoldás.
    Automata klíma: Az egyenletes hőmérséklet beállítás, sokkal jobb, mint a tekergetés mindig, mert fázom, vagy melegem van.
    Elektronikusan behajtható tükrök: Nálunk mindig érdemes behajtani, így ez is jó extra. Ne menjek már mindig át a másáik oldalra behajtani.
    Elektromos ablak: A gyerekek és a hátsó párosodás miatt, igenis fontos a hátsó elektromos állítási lehetőség.
    Kulcsnélküli motorindítás: Miért ne, ha már van ilyen. ( Talán ez nem olyan "nem lehet élni nélküle" extra )
    Hátsó kapaszkodó, az utasok miatt nem rossz.
    Led rendszámtábla világítás. Ez nélkül is lehetne élni, de miért ne, illetve ideértve a kimaradt extrák is, de jól mutat velük a kicsike.
    Egyszer veszek autót. Így már érthető?
    Amúgy GL+ sincs a mi színünkben.
    Különbség SWift GL+ és GLX

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák