Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Gyöször #54300 üzenetére

    Villogtatta az ESP/kipörgésgátló sárga kis ikonját, hogy most minden dolgozott ami benne van... Csak a szemem sarkából láttam, mert értelemszerűleg ilyen határhelyzetben az ember nem a műszrefal kontroll lámpáit vizslatja...
    Ez az elakadásjelző bekapcsolása nekem új, vajon az enyém is tud ilyet!?
    Itt nem volt ilyen hogyan fékezek, lerugtam a padlóra is imádkoztam Newton-hoz hogy megálljunk a csepergő esőben a gyári EcoContact5 abroncson mielőtt átrendezem a "fogszabiját" szegény Vitarának... Volt ám sikítás meg visítás, gondolhatod... Megnyikkant a gumi? Passz. Blokkolt? Passz.
    De feljelentettem a rohadékot közúti veszélyeztetésért, megnézték a videót a rendőrök és kommentálták: "hűűűű az majdnem megvót" Látszik a rendszám is szépen a kínai kamerán, úgyhogy valaki fog kapni egy "szerelmes levelet"... :K
    Tojok rá, hogy telefonozott, vagy csupán azért mert Suzuki, ez itt már elvekről szól. És ha kitörik a kicsi nyaka? Vállalni fogja a felelősséget vagy a "egyik családtagom vezetett" kifogással fog kibújni alóla? Szerintem az utóbbi. Ezért nem jó játék ez, hogy "ó csak egy Tyutyuki..." abban is emberek utaznak akiknek semmivel sem ér kevesebbet az élete mint azoknak akik nem Suzukit vezetnek hanem Kia-t vagy Hyundai-t. ;)

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák