Új hozzászólás Aktív témák

  • Na lement az első hét az új swiftel. (GL+)
    Sajnos rengeteget voltam melóhelyen, ezért mindössze 160 km ment bele, és az is full város.
    Eddig jó az összkép.
    A fogyasztásom a kaotikus forgalomban (és úgy, hogy még szokom az új motor karakterisztikáját) 5,1-5,2. Jövő héten kiruccanunk Esztergomba, az egy jó 450 kilométeres utacska lesz, nagyon kíváncsi leszek az autóút/autópálya fogyasztási adatokra.
    Az az érzésem (fapados verdákkal csapattam eddig), hogy túl sok mindent is akar velem közölni sokszor az autó. A tolatókamerát pl. élveztem az elején, de ma már ismét tükörből tolatok..... A nyári gumiszett tényleg elég zajos, nem tudom ez az összetételének vagy a mintázatának köszönhető, de mivel még be kell ruháznom egy téli szettre, ez marad. Egyébként (még jó!) nem zörög, nem kattog, nem cicereg semmi. Az ajtózár a régihez képest kicsit keményebb, az elején szinte mindig újra ki kellett nyitnom és erősebben behúznom. Mára megszoktam. A futómű, pöttyet lágyabb de ez a borzasztó utak miatt nem is baj. Egyébként (pár dinamikusabb kanyarvételt próbáltam már) úgy fekszik mint állat.
    Sajnos az infopanellel alig volt időm foglalkozni, egyenlőre annyi, hogy a rádió 100x jobban szól mint az elődben.
    Most itt tartok......

    [ Szerkesztve ]

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák