Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Napfénysüti #41963 üzenetére

    Ja, még lecsaptam az utolsó egyik GL-re. 1-2 nap és átveszem. Ma láttam is pár pillanatra, de nem volt több időm jobban megnézni. Még a fólia sem volt leszedve mindenhonnan. Volt mellette egy ugyanolyan csak az sima fehér. Kérdeztem is, hogy mi van, mert nálam már nem volt opció hogy metál vagy sima, mert az összes már metál volt, amiből választhattam, az is napról napra fogyott.

    Abban kicsit csalódtam, hogy elég mostohán kezeli a Suzuki az utólagosan hozzáadott extrákat. Kvázi olyan áron dolgoznak, mintha azt akarnák üzenni, hogy ne kérjél semmit utólag...illetve sok dologra nemet mondanak. Muszáj lesz keresni Indiából valami beszerzési forrást, ha akarok még valamit a GL felszereltségen felül. Pl. utólag első ködlámpa valami százezres tétel miközben pár ezer a két lámpa meg a kapcsoló.

    Sajnos amíg tart a garancia, addig nem is nagyon lehet belefogni ilyenbe mert valószínűleg azonnal arra mutogatnak majd ha valami elromlik, akármilyen szakszervízzel is szereltetném be.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák