Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz tboldi #41161 üzenetére

    én azért vettem megint fehéret, mert volt ezüst metál, a kosz nem látszott rajta, de iszonyat sérülékeny volt (kia ceed) aztán stardust (grafitszürke metál) amin minden porszemcse meglátszott és iszonyat sérülékeny volt és most fehéret, amin szinte semmi nem látszik meg és kevésbé sérülékeny.
    tudom nem suzuki, de az ázsiai autókat sajnos vékonyan fényezik és a metálnál fele olyan vastag a felső réteg, mert ott két rétegre, összesen 3 rétegre oszlik fel, míg mattnál ugyanaz a vastagság összesen 2 réteg.
    A legjobb fényezésem eddig a skodán volt, matt rs sárga, egyszer egy viharban, egy fém cső csapkodta a hátulját (sörsátor szétjött ami alatt állt) és csak áttöröltem ronggyal azt semmi nem látszott rajta, de a vw konszern sokkal vastagabban fényez
    Dark Archon: 3. fehér autóm és az egyik leghálásabb szín, alig látszik rajta a kosz
    SirKero: +1

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák