Új hozzászólás Aktív témák

  • CoolBoy323

    nagyúr

    No hétvégén voltam szarvizben. Megnéztük a hibakódot, a szokásos károsanyag kibocsájtó rendszer, és ez vonzott magával vmi szervós hibát is.
    Ki lett ütve, minden hiba megszűnt (maradt a napsütés érzékelő hiba az AC-nál, de az azért, mert ugye a műhelyben álltam)

    Azt mondta az egyik szervizes, hogy egy gyertya csere lehet megoldaná a gondot. 11,5 éves a verda, 79k km-rel.

    Az is lehet gyertya hibára utaló gond, hogy nem pöccre indul?

    Cseréljem a gyertyákat, bajom nem lehet belőle? Ha igen, milyet vegyek? Csak a legjobb kell :) Házilag ki tudom cserélni, van vmi trükkje?

    Féket is megmértük, hibátlan. Az esős időnek hála az ABS-t is tudtuk tesztelni, megfelelő plecsnit kapott. Azt mondták, valószínűleg mikor belemegyek vmi döccenőbe, és pont akkor fékezek, megcsúszik az egyik kerék, és kapcsol az ABS azt érzem.

    Slussz poén: fékpadon a jobb hátsó kattogó hangot adott... felemelték, h mi lehet a dobbal... Ekkor tűnt fel egy szép kis önmetsző csavar a gumiban :Y sanszos hogy péntek délután mentem bele, és letoltam vele Budapest-Nyíregyháza távot autópályán :Y Az őrangyalomnál nem mentem gyorsabban hál' Istennek :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák