Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Rover623 #2773 üzenetére

    Mármint? Nem értem mire gondolsz...

    Szalaig: nem hinném hog ylenne, nagyon lehúzták oylan szempontból, hogy nem ér annyit amennyivel drágább.[link] [link]
    Az első ilyen reggelen meg is lepett kicsit a Swift. Történt ugyanis, hogy annak rendje és módja szerint kinyitottam a kocsit, majd beültem, ráadtam a gyújtást, majd vártam. Az izzítás lámpája a mai dízeleknél nem szokott sokáig égni, ezzel szemben a Swiftnél csak égett-égett, már azt hittem elromlott és sosem alszik el. Aztán elaludt, indítóztam, de nagyon nem akart beindulni. Újabb fél perc izzítás, majd indítózás és végül beugrott. Ekkor körülbelül a járókelők fele, valamint a lakók negyede a Swift irányába fordult, hogy itt akkor milyen IFA is robbant le. Pedig csak a Swift volt, de olyan éktelen ronda, bántó hangon szólt, hogy az már fájt. Gyorsan el is akartam indulni, hogy ne zavarjam tovább a környék nyugalmát, de rögtön lefulladt. Újabb indítózás, nagy gáz és végül elillantam, igaz, ekkora már több vigyorgó tekintetet is begyűjtöttem.
    Hogy ebből mi igaz, azt csak egy tulaj tudhatja.

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák