Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz LuckyL #24155 üzenetére

    Nekem 13 éves és gyújtótrafókkal volt csak gond mivel tipushiba .. Ha nem denso vagy beru márkájú trafó van benne akkor várható h elromlik.. Kormánymű nekem hibátlan guminyomás ellenőrző is ,motorból meg nem szivárog az olaj.
    És nem egy nagy szervizkönyves autó van benne 2 pecsét az is 2005ig és csókolom.. Indítókártyával szintén nincs gondom csak addig volt amíg nem ragasztottam meg mivel szétvált a kártya két része és feszítette az olvasót.. Megcsináltam,összeragasztottam azóta hibátlan. De azért beszerzek egy kártyaházat,ebayrol par ezer ft h normalis háza legyen. Az ára meg azért alacsony mert tudjuk miert. FFF. Ezert olcsó a franciának meg a fiatnak is az ára magyarországon.. Én nem akarok senkire rábeszélni semmit csupán linkeltem 2autót ami az én szájízemnek megfelel és ezért linkeltem h hátha.. Én most nem az eszem hanem szívem meg érzés alapján döntöttem.. Eddig nem bántam meg. Lehet hogy van ésszerűbb alternativa de elegem volt abból,hogy tudom nem romlik el nem romlik el de belül egy fapados semmit nem mondó sz@r... Ilyen volt pld a gastra. Lagunanal meg egyből szerelem volt mint ahogy a zasszonynál is :D Inkabb koltok 2x annyit rá mint opelre vagy suzukira vagy 6g kuvikra de legalabb szeretettel élvezettel ülök bele és nekem most már ez a lényeg.. Enyémbe most van 157e km vagy 159.. Passz

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák