Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz bajnokpityu #21949 üzenetére

    Azért még kilehet fogni 280-320k km-et futottakat is ez meg korrekt egy idősebb dízeltől..

    Gondozással még 100k-t bőven elfut ami szerintem még bőven minimum 6 év ,nekem lenne 8 is szerintem , de addig úgy se tartanám meg..

    Nem tudom, de én teljesen beleszerlemesedtem a v6 tdi be. :D Brutál egy autó az tuti, kb annyira jönnék ki vele ha kintről hoznék, vezérléscserével minden cuccal együtt mint egy normálisabb 1.3as swift..

    Tehát most az a kiszemeltem mert nagyon megfogott.. Chipel meg minden gond nélkül kilehet belőle hozni kb 190le, 400nm-t biztonságosan ami nem kérdés h mégbrutálabb lenne. :) Lenne olyan 8,8 as 0-100 gyorsulása plusz belepaszírozna ülésbe. :D Ülés meg a másik, tök kényelmes nem kellett fészkelődnöm, ajtó is huppanásra becsukódik , minőségi az egész gép... Nem azt mondom,h dízelbajoktól én nem parázok de úgy érzem h ezeket a rizikókat kompenzálja az egész autó. :) 15 éves és még mai napig olyan megjelenése van ami más mai autóknak nagyon nincs.. Persze nem érdekel engem h most néznek vagy nem néznek de ez tény..

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák