Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz dkpisti #21629 üzenetére

    Én meg nem veszek széthajtott autót, hogy aztán a szervizbe járás legyen a hobbim, meg fixen bírhassam a naptáramba péntekre. Igen, a normális használt autó nem ott lesz, ahol a hahun az adott típusra kijönnek az első találatok, inkább az utolsó harmadban vannak. Minél jobb állapotú, költségmentesebb autót szeretnék a pénzemért, ami keveset futott és nem full fapados, tehát kisautót tudok venni ennyi pénzért. A Suzukira meg azért esett a választás, mert szeretjük a márkát, eddig nagyon jó tapasztalataink vannak ilyen téren. A családban volt egy Daewoo Lanos, újonnan vettük az ezredfordulókor, utáltuk, alig vártuk, hogy megszabaduljunk tőle. Volt egy Opel Omega, szép nagy autó, de horror volt fenntartani. Volt 3 régi Swift, egy MK4-es, egy új, most pedig egy Vitara, mind tökéletes a maga módján. Van egy '99-es Corolla az is. Megbízom a Suzukiban, nekünk bevált. Van nagyobb és kényelmesebb, extrább a Swiftnél, de egy jó kompromisszumnak tartom, amit ésszerűen ki tudok gazdálkodni a fizetésemből. Továbbá városba két embernek elég ez a méret, még ha elég extrém testalkatú vagyok is. Nem várom el tőle, hogy olyan legyen, mint egy családi egyterű, mert más kategória, ez egy praktikus kisautó. Ha lenne annyim, tuti egy új Vitarát vennék én is, az meg már több, mint elég.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák