Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Motion_Blur #21553 üzenetére

    Az. :K Szeretem vezetni, jó autónak tartom.

    (#21558) kornelka
    Jó lenne, de már a t*köm tele van az autóvásárlással. A Swiftről kiderült, hogy valószínűleg rommá törték, azért adják el. Nem volt két egyforma rétegvastagságú elem rajta, az alváz pedig úgy berozsdásodott, hogy a csavarokat csak vágással lehetne oldani. Három rohadt hónapja nézem a hirdetéseket, de eddig mindegyik csak tákolt sz*r volt. Indultam 500 ezer forinttól, annyiért nem találni jót. Felemeltem a keretet 1 milláig, szintén semmi. Most már az eredeti összeg háromszorosáért nézek autót, de szintén csak kipofozott roncsok vannak az ársávban, esetleg jó állapotúnak mondott 15 éves autók, aminél bármilyen hiba előjöhet. Most fogom ezt az összeget, félreteszem és jövő ilyenkorra kigurítok egy új autót a szalonból. 3 márka jöhet szóba, Lada, Dacia, Suzuki. Attól függ, hogy elég lesz-e a Celerio - egyébként nagyon tetszik -, vagy inkább egy Logan Arctic kell-e majd azonos összegből. Persze ha a Lada tényleg olyan jó áron lesz, ahogy beszélik, akkor olyat veszek, aztán kész. Megmondta Henry Ford anno, az új autó a jó autó, ez ma is megállja a helyét. Nagyot fogok rajta bukni, mert hihetetlen mennyire nem tartja az értékét? Igen. Érdekel? Nem. Lesz egy autóm, ami jó pár évig költségmentes lesz, illetve nagyon sokáig úgy ülhetek bele, hogy nem kell a műszaki állapot miatt aggódnom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák