Új hozzászólás Aktív témák

  • oceanearth

    őstag

    válasz tildy #1910 üzenetére

    azért azt vedd figyelembe, hogy az accent jóval nagyobb autónak számít mint egy swift. a swift egy ksiautó az accent meg már egy kategóriával nagyobb. nem is csoda, hogy jobban elfértek benne. de ha már a kisautóknál járunk. ott a meriva, ami tulajdonképpen egy corsa csak más felépítménnyel. egyszer ülj bele, hogy mekkora a hely hátul és mekkora a csomagtartó. szvsz ha kell simán elfér hátul 3 ember, fejedelni lábtérrel igaz akkor csak 350 liter körül van a csomi tartó(ha tetőig pakolod, akkor olyan 500). ha kell, akkor meg előretolod az üléseket kicsit kisebb a lábtér, de vagy 420 liter(tetőig oakolva vagy 750). szóval a lényeg a felépítmény, egy kis autóból is lehet nagy. ennek ott iszod a kárát, hogy 1300kg és marha mags. 160 fölött nem érzi jól magát és nem si fogyaszt keveset a nagy légellenálás miatt. szvsz az új Swift ugyanazt tudja mint a régi, csak jóval biztonságosabb. tökéletes ha el akrsz jutni A-ból B-be
    mondjuk énj nagyon opeles vagyok meg ott van ismerős és olyan áron van lehetőségem pl. egy astrát mintha bemennék a suzuzki szalonba és vennék egy swiftII-t, de ez full szubjektív dolog. a suzuki sztem egész jól sikerült, bár nekem a formája nem jön be. túl magsan ível nekem a vállöv, mondjuk ez jót tesz odlalsó ütközésnél, de nekem nem jön be. meg a kis felnik:( de azért egy jó kis autó

Új hozzászólás Aktív témák