Új hozzászólás Aktív témák

  • Szplöttyy

    senior tag

    válasz xmad #10692 üzenetére

    Nézd, az van, hogy ti már nagyon vérsuzukisok vagytok :D Tudod jól, suzukim van(nem szeretem, de nem is egy olyan autó, de elégedett vagyok.) Viszont be kell látni, hogy egy új swift, már nem lényegesen megbízhatóbb, mint egy másik autó. Még a "régi-új" swift, jó volt, a kis merev hídjával, a buta futóművével meg az M13A-val. És nekem volt szerencsém akkoriban mindhez(nővérem akart autót venni) sőt, egy MK3as Clion tanultam. Újonnan, ennyi pénzért, én a cliot venném, nem azért mert szar a suzuki, hanem mert a clio egy sokkal jobb autó. Minden téren. Talán a motorok döglöttek kicsit, de egy 1.4 16V már elmegy. Kategóriában, ami mindent visz, az a Yaris volt, de az árban is bőven a suzukik rönók opelek felett van. Újswift árban lett volna egy Corsa D is, 1.2es. De ott kezdték, hogy ajándék 1.4, ajándék alufelnik ajándék digitklíma, metálfény stb stb. Nekem nem az a bajom hogy suzuki, pont leszarom mit gondolnak, én a wagonR-el is körbeszopatom a bmw-s sztrítréször hülye gyereket, ha akarom. De egy Kizashi 9millió simán. Nézd meg mit kapni azért újonnan. Nekem nem az a bajom, hogy suzuki, hanem hogy jobbat is kapok ennyiért, és egyáltalán nem biztos, hogy szarabbul jövök ki mint egy suzukival.

    Smoke & Torque

Új hozzászólás Aktív témák