Új hozzászólás Aktív témák

  • xmad

    őstag

    válasz Kornel #10694 üzenetére

    nekunk van a rokonoknal egy sx4. Teljesen jó autó,a felszereltseget tekintve is :)

    kornelka: kulfoldre mesz vegyel egy grand vitarat :d

    uj swift 2,5 er tenyleg nem rossz. Ha lenne folos annyi kp-m olyat vennek, de csak a japan benzin motorost.. A fiat dizel motor nem kene.

    Nekem egy regi swift van. Haverom a bárdiban dolgozik, amikor vettem ott olajszurot,legszurot, benzin szurot akkor mann filtert vettem ( egyik legjobbak) aztan kerdezi h a suzukihoz minek draga szürő, ahoz jó a szar is.. Ezeket a kerdeseket is imádom :D
    vagy miert lakatoltatom ki a kocsi aljat 15-20 ezerer meg mer alvazvedőztetem le..ez csak egy suzuki....://

    de marha egyszerü a valasz, mivel semmi más baja nincsen es nem is lesz penzem a kozel jovoben új autóra ezer minek adjam el? :) jó pár évet elmegy még..ilyenkor meg jön a szokásos hogy hülyének néznek :D hogy egy regi swiftre aminek ezenkivul semmi baja, koltok penzt, mer h ez csak egy szar suzuki.

    De küzbe ő aki vett egy az enyemnel is regebbi bmw-t és az árának a háromszorosát már rá koltotte és még mindig szar az autó az nem gáz mer az egy bmw :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák