Új hozzászólás Aktív témák

  • ett

    aktív tag

    válasz Kis Fraky #6021 üzenetére

    Tudom hogy kell kiszedni, elég sokat látok ezekből a verdákból napi szinten, csak macera a baloldalihoz hozzáférni picit. De majd megoldom azért. Egyébként épp éjjel regeltem a swiftes oldalra ahol te is vagy. Nagyon príma, sok leírás, tényleg jó. Holnap majd szétnézek, mert éjjel csak pár topicot néztem meg. :)
    Csináltam képet a világítós lámpamagasságállítóról. Igaz csak apróság, de szerintem nagyon faja lett.
    Íme: lamp

    a_tesz: Azért, mert a frissítés előtt szüntették még meg a világítást. Az első szériákban még volt. 2005, 2006-os modellekben.
    A hello a gyárban glx limitált néven fut. Ugyanaz a lámpa van benne mint a többiben.
    A különbségek a simához képest(lehet kihagyok valamit, de azért megpróbálom mindet leírni):
    -lökhárítón a grillrács krómcsíkos lett
    -az oldalsó index beköltözött a tükörbe, a tükör motorosan behajtható lett
    -megkapta a sportnak a km óráját (a krómkarikásat) azzal a különbséggel, hogy csak 200 km/h-ig van skálázva
    -csomagtér olyan mint a sporté, vagyis nincs mankókerék, csak defektjavító készlet
    -belül az ajtókárpiton kicserélték a betétet a csillogósra, mint a sporton, de meghagyták a szürke kilincset meg a légbefúvót is szürkének
    -csak alufelnis változat van
    -kérhető bele seggfűtés és esp (bár ezt nem tudom magyar modelleknél bevezetik-e)

    Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

Új hozzászólás Aktív témák