Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    senior tag

    válasz Tigi #56216 üzenetére

    Sok gondtalan, mosolygós km-t vele!! :) Bár az a mondás tartja, h az új autó a gazdagok sportja, szerintem ezt az találta ki, aki sosem ült benne! Ismerem az érzést, szívből megértelek. No, meg az sem egy utolsó amikor egy új autó veled nő fel, ismered minden rezdülését, és az az illat!!! :D Én kimondottan imádom az új autók illatát. Jövőre 12 éves lesz a Passat, már nagyon gondolkodunk az utódról. A Splash marad rohangálósnak, de kell valami ami fiatalabb, újabb, és mindenben jobb. Nekem nagyon tetszik az új S-cross, talán ilyen szép autót sosem csinált a Suzuki. A képeken nem is hozza amit élőben látsz. Viszont a belseje számomra csapni való. Sokat beszélgettünk az árról itt veletek, nekem az is egy lélektani határ a 10millió. Még ez az összeg nekem egy autóért nagyon nagy. Bár amikor a Splash-t vettük, előtte belőttünk egy 500eHUF-os felső limitet, hamar rájöttünk, h annyiért csak lerúgott rozsdakupacok vannak. Végül megállt 2 millában, de egy csöppet sem bánom. Várom a teljes értékű plugin hibridet tőlük, nekem már csak az jelentene előrelépést, biztos, messze meg fogja haladni a tíz milliót, de nekem ha beülök és nincs meg a "hű, b..meg!!" érzés, akkor az az autó felejtős.

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák