Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz TommyY2 #51540 üzenetére

    Amit olcsóbban beszerzek... ;] Én úgy szoktam, h meglátogatom a filtercentert a forgalmival és elhozom ami kell... Ők azért ebben eléggé otthon vannak, nem is nagyon kapsz náluk gagyi cuccokat. Megpróbálok Ecstar-t szerezni bele, ha nem lesz akkor hozok Castrol Edge-t vagy Total Quartz 9000-t, esetleg valami Mobil1-et, ha nagyon rezeg a léc akkor elhozom a Valvoline-t, bár akkor már morcos leszek... ;)

    Igazából mindegyik jó minőségű olaj, én a Castrol irányába húznék, de ha tboldi-t kérdezed ő a Motult fogja favorizálni, pető'bá szerintem a Shell-t, AMD Power meg az Eneos-t. :DDD Szóval mindenkinek meg van a maga márkája, én árat szoktam nézni ilyenkor, a 4L olaj meg az olajszűrő férjen bele egy 10-esbe, a légszűrőnek olyan 4-5ezer körül van a lélektani határa, a pollenszűrőnek 5-6ezer-nél, szóval ha a "kisszerviz csomag" a kezemben van 20-ból, akkor nem szoktam vacilálni sokat. Megkötés nincsen sok rá, eléggé széles a gyártó által megadott skála, kérdés, mi a legjobb a motornak és a pénztárcádnak.

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák