Új hozzászólás Aktív témák

  • dik

    őstag

    Helló!

    Autó vásárlása előtt állok. Az imént találtam ide. Ignis néztem volna ki olyan 2005 évjárat körüli. Itthonra elrohangálósnak meg néha horgászatra. Olvasgattam utánna és kissé elkeseredtem ettől a bizonyos "abs kocka és a váltócsapágy" dologtól. Sokáig az összkerekest nézegettem, de ez a viszkó téma szintén lelombozott. Valami kis ugymond igénytelen autót szerettem volna venni gondoltam a suzuki lesz az én autóm, de kezdek elbizonytalanodni nem kicsit annyira mégsem strapabíró. Nem is tudom már sokat nem akartam rá álldozni és mindenképpen magas autó kellene. Lenne pár kérdésem lehet butaságok elnézést érte, de gondoltam rákérdezek.
    A hátsó merev tengely pattogás téma mennyire kényelmetlen és a viszonlag kis ülés többszáz km megtétel után?
    1,5 motornál a váltó hiba az mennyire jellemző és ezzel a motorral kb. mennyi a fogyasztás? Mennyivel több mint a 1,3? + ha 4x4 nézem annak mennyi lehet?
    Esetleg aktuális árat tud valaki ezen hibák javítása mennyi mostanság(abs, váltó)?
    Mi van még ami ugymond hajlamos ezekbben az autókban meghibásodni ami komolyabb anyagi vonzata van?
    Mire figyeljek oda ha nézek egy ilyen autót?

    "A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

Új hozzászólás Aktív témák