Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom1939

    őstag

    válasz dnelb #34962 üzenetére

    Minden jó árnak megvan az oka. Itt szerintem a kockázat. Ha pl. azt a golf gti-t megveszed, 5 évig boldogan használod és csak a szükségeset kell ráköltened, majd eladod még vállalható áron akkor jól jártál.

    Arra akarok utalni hogy a kockázat valószínűleg nagyobb ha így árazza a piac.

    Nem vagyok suzuki fanatikus (eddig mindig más márkájú autóm volt, éppen ami szerintem legjobban megérte), szóval nem vonom kétségbe hogy egy golf gti pöpecebb amíg minden ok. De a fenntartása és értékvesztése biztosan nagyobb, és a f*sz rossz végére kerülése is esélyesebb egy nagy szervizszámla formájában.

    Én pl. a volvokat tartom istenkirálynak, de a fenntartása és beszerzési ára miatt talán majd következőre (és ahol olcsó a használt volvo ott oka is van, ők is kurvultak el néhány esetben...).

    Röviden: nincs olyan hogy előre tudod melyik éri meg jobban (új suzi, vagy 2 éves vw gti) ezt max utólag derül ki. És még arról nem is beszéltem ha átvernek a használttal (én nem értek hozzá, de ha te igen akkor ki tudod szűrni).

Új hozzászólás Aktív témák