Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Kornel #23512 üzenetére

    "-honda jó, meg minden, de amennyiért egy 7-8 éves civicet adnak (plusz első szervizek, gumi, stb."

    Én pont ugyanígy vagyok.. Szeretem a hondát, nagyon jó autóknak tartom Őket főleg a civic és accord szériát DE! ugye itt van az amit te mondasz h eléggé magas szervizárak, alkatrészről nem is beszélve mert úgy hallottam utángyártottak nem mindig jók bele, meg ugye magasabb hype magasabb ár.

    Mivel felvan tornázva magasra a márkaneve ezért nem kapod meg olcsóbban.. Én is pont ezért veszek inkább suzit.. Lehet h a honda kicsit minőségibb belteret csinál, kicsit dizájnosabb,csicsásabb, nagyobb a neve de suzukinak a sportmodelljei szerintem menettulajdonságban nem sokban marad le egy 1.8 sport civictől. De lehet hogy semennyire nem marad le. Másrészt meg én szeretem nagyon a suzikat is..

    Neked kell eldönteni de szerintem maradj a suzukinál.. Lopást leszámítva láthatod a sporttal se volt sok gondod sőt.. Vegyél egy vitarat vagy balenot, esetleg sx4 sedant aztán megint levan tudva és megint vettél egy jó autót.. 3 közül vitarat vennék de ha nem marad most vitarara akkor s4 sedane..

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák