Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Kornel #23087 üzenetére

    Én is 8-850re számolok ami jó...

    Vágom ,hogy 1,6 ért már ss-t kapni de az a duplája :D Annyim most nincs verdára.. Azt nézegetem épp utcákon is h ritka az ignis sport és ha van is akkor nem baseball sapkás hülyegyerek kezébe kerül hanem tök normális fazonok szokták vezetni..
    Tisztába vagyok azzal is h nem 40k a 4 gumi de valamit valamiért. Tavasz-nyár kezdetéig leakarom mindenképp..

    Megpróbálok majd épp,korrekt darabot kifogni szerintem nem lesz nehéz aztán hajrá. :D A fórumra meg holnap regelek mert ma már hulla vagyok.. Nurburgringre én is kíváncsi vagyok. :)

    Nekem a 0-100 adat tetszik eléggé.. Kanyarodásba lehet már nem ennyire virgonc vili. :)

    Mostani swiftemet már kezdem gyengusznak érezni..Ezzel nem azt mondom h eddig olyan húú de erős volt.. . Elvagyok vele megvagyok de ugye ahogy egyre többet megy vele ember annál jobban megszokja... Mégis csak literes. :) De sajnálni fogom nagyon ha cserélem az is tuti.. Mostanába autópályán szokása durrognipiciket ha pld 140-50 ről motorfékezek :D Néha ijesztő a durrogás este... Meg azért már lassan 35ezer km-t beletoltam kicsit több mint 1 év alatt összebarátkoztam vele. :)

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák