Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    Én meg kénytelen leszek eladni a swiftet és venni valamit.

    Mégpedig a következő okokból:

    A f*sz kivan már,hogy állandóan költeni kell valami szarra... Most úgy néz ki vagy a szilent vagy a rugók járják a halálukat vagy mindkettő ,ez ugye azzal jár,hogy lebontani fél futóművet, új szilent új rugók vissza,futóművissza, futóműállítás,munkadíj: 30e minimum.. Már minden nyomorult alkatrészt megcsináltattam rajta és mikor úgy érzem IGEN végre vége akkor megint jön valami apró kis dolog ami felb@sz agyilag és húzza lefele a pénztárcámat, de nem ez a legfőbb baj hanem az h állandóan vannak ilyen öregedéssel járó dolgok.. És kezdem azt érezni h én fogtam ki egy rossz példányt mert más swiftesnek nincs ennyi probléma szerintem...

    Tehát lehet beadom kereskedésbe.. Aki költ rá kb 30-35öt nagyon jól jár vele mert kb a fél autót kicseréltettem már rajta de nekem ehhez nincs idegrendszerem,hogy megyek és mindig meghallok valami hangot ...

    A kérdés a következő.

    Mit vegyek helyette? Gondoltam 1.3 as 2002 szériavégi swiftre, f astrara, békalámpás corollara, civicre, b corsaba nem hiszem h beférek, stb.. Valakinek valami ötlet?

    Kb nagyon max 10hónapra kéne utána veszek valami újabbat vagy nem tudom..

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák