Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz mefistofeles #61467 üzenetére

    :C Jól leírtad
    1-hetes tapasztalat. :P
    Egy hiba, amit te is említettél, az egyes makrancoskodik néha. Itt Pesten, minimum 50x rakom egyesbe ha dugó van.
    Manuális klima. Ezért is választottam a GLX-verziót.
    A digit klima valami állati találmány, megy manuális vezérléssel és automatán is.
    Automata hátránya, amíg le nem hűti a kívánt hőmérsékletetre a belteret, leviszi a fejedet a huzat. Úgy nyomja a levegőt, mint egy szélturbina. ;]
    Nagyon élvezem ezt is.
    Maga az autó, a kollégák szerint, tökéletesen megfelel a mai igényeknek és tágasnak találták ők is.
    Beültem magam mögé(180cm vagyok) elfértem. Nem nyújtott lábbal, de lehet utazni így is. Mondjuk, nem biztos, hogy kibírnám sokáig. Mondjuk ha busszal megy valaki külföldre, ott kb. ugyanilyen pózban ül, huszon órákig.
    Az út tartása csodálatos, de ez jelentkezett a fekvőrendőr bácsinál is. Az ültetés miatt, koppant az alja.
    A start-stop, erre csak annyit, hogy simán hozza szerintem az 1-litert, mert ha nagyon ügyesen használja az ember, akkor a dugók nagy részén gurul, leállított motorral. A kollégák ezt is csak lesték, hogy nem is lehet észrevenni a működését.
    Ma mentem a Satunával 80-al, nem volt hangja. Biztos gyorsabb tempóval kell menni.
    Zöld lámpa rajt, nagyon jó, mert ugye már 2000 kiadja a nyomatékot, nem úgy mint elődje csak 6000-nél.
    Nagyon imádom, szerintem jó döntést hoztam, mikor ez választottam!

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák