Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz Qtya123 #60734 üzenetére

    Nem menetközben van baj vele. A hétvégi autósok, illetve a szezon autósoknak árt. Aki minden nap megy vele, annak semmi baja nem lesz. A kenése és az égése kicsit gyengébb, ( + adalék) de csak akkor veszed észre, ha cserélgeted az üzemanyagot. Ha mindig ugyanazt használod, és szerinted nincs különbség, akkor ámen, nem fogok vitázni. Ha viszont szezon autós teszi bele mondjuk a Suzukiba és leállítja 1-hónapra, akkor utána az alkatrészeket meg lehet nézni. Kezdje az adagolóval. Bizonyított tény. Ismétlem, ha folyamatosan használja az autót, nem lesz baja tőle. Több kísérletet láttam már a munkám révén és több MOL-os szakemberrel beszéltem. Mint említettem fentebb, mi szállítjuk az üzemanyagot is. Azt mondta, hétköznapi embernek elég a 95-ös, de nem nagy a különbség(normális időkben) és ő is csak prémiumot használ. A sima 95-re annyit mondott, hogy biztosan nem tenné az autójába hosszú távon. ( Állandóan azt tankolni). Ezzel zártnak is tekintem a témát, nem magát a benzint akartam kritizálni, csak számításokat végeztem . Ha egy hónapban egy gyros tállal kevesebbet eszem, már meg is van a pénz a prémium és sima benzin ára között.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák