Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Moleman #53523 üzenetére

    A probléma forrása manapság az, hogy sokan segítőkkel tanulják meg a vezetés, aztán amikor már egyedül indulnak útnak akkor előjönnek olyan amatőr hibák, hogy csak lesek. Volt olyan esetem, hogy mentem az utcán, odajött egy nő, hogy segítsek parkolni az autójával, mert nem tud beállni, mondom oké, persze előtte csak lestem. Beültem az autóba és mindenhol érzékelő volt, tehát vakon is beparkolhatott volna, de nem mert, mert nem érezte az autót (Yaris), kicsinek érezte a helyet. Nem azt írtam, hogy nem jó, de nem azzal tanuljanak vezetni, parkolni. Tehát mindenféle segítő nélkül kéne tudni vezetni. 20 év múlva önvezető Teslával szerzik meg a jogsit? :D Egyébként addig amíg nem szokom meg az új autót eléggé óvatos vagyok az első 1-2 hétben, hogy megszokjam a viselkedését, a méreteit, utána már úgy használom ahogy tanultam, mivel a jogsi megszerzése után rögtön Transportert vezettem így ott tanultam meg a tükörből való tolatást, így ismertem meg, hogy milyen a tükörből való parkolás, stb. Most is úgy parkolók és mivel van tolatókamera így többnyire akkor nézek rá, amikor már kicentizem a helyet.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák